LICZNE WALNE

Trzeba przyznać, że takiej frekwencji na naszym Walnym  Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym to nikt się nie spodziewał! Trzydzieści pięć osób, jak na koło liczące ponad 350 członków to może wciąż nie wiele, ale patrząc na poprzednie lata skok jest jednak olbrzymi!
   W największym skrócie, to nasze zebranie trwające około pięć godzin przebiegło sprawnie i bez zaskakujących zwrotów. Trochę kłótni, ale mieszczących się na szczęście w granicach kultury było tylko przy omawianiu regulaminu na staw koła w Ludźmierzu. Spory te zresztą zaowocowały nowym, powszechnie przez zebranych zaakceptowanym regulaminem. Rozdaliśmy podziękowania, wręczyliśmy wyróżnienia i wybraliśmy nowe organy statutowe PZW, które przedstawiają się następująco:

Prezes Zarządu Koła Kol. Sebastian Mensfeld

Członkowie Zarządu Koła Koledzy:

-Eugeniusz Garbacz

– Sebastian Mensfeld
– Łukasz Kubasik
– Józef Lach
– Sławomir Bryja (rezerwowy)

Na koniec oczywiście obiad, krótkie posiady i…. trzeba brać się do roboty!