UDANY START NASZYCH SPŁAWIKOWCÓW

Kolejny sportowy sukces odnotowali nasi spławikowcy z Markiem Kolasą na czele.

Na rozgrywanych w dniu 2 września zawodach okręgowych „XV Puchar Koła Zakamienica” nasza drużyna w składzie Adam Kaczmarczyk, Marek Kolasa i Sebastian Mensfeld wywalczyła trzecie miejsce tracąc do najlepszej reprezentacji zaledwie dwa punkty. W kategorii indywidualnej drugi rok z rzędu najlepszy był Marek Kolasa wygrywając swój sektor w obu turach. Łowisko, którym był tzw. duży staw w Starym Sączu obfitowało w ukleje (głównie małą) i na nich bazowały te zawody. Płocie jeśli już się trafiły były z reguły nie wielkich rozmiarów, za to kilkanaśie złowionych leszczy (większość przez Jacka Kubasiaka i Marka Kolasę) budziło podziw wędkarzy ze względu na swoje spore rozmiary. Druga z naszych drużyn (Dziedzina, Moszkowski, Wysocki) zajęła szóstą pozycję.

ZAK2012